А що ви отримали від ЖЕКів за останні роки?

10.08.2018
RU6_8638

Все життя лише ЖЕКи вирішували, що і як буде облаштовано в нашому дворі, як і коли буде відремонтовано наш під’їзд. Саме ЖЕКи відповідали за все питання, але від того наше життя не ставало краще і комфортніше.

Згадайте, скільки ви платите ЖЕКам в місяць? А скільки ви платите їм на рік? А скільки ви вже заплатили їм за 10, а то і всі 20 років? Якщо скласти всі ці суми воєдино, то ваш будинок повинен бути схожий на новобуд: ідеально чисті під’їзди і дитячі майданчики, нові металопластикові вікна, відремонтовані сходові отвори і тд.

А тепер погляньте на ваш будинок, згадайте ваш під’їзд. Вам подобається бруд і сміття, смороду, пацюки і таргани, побиті старі вікна і поточні даху?

В сьогоднішніх реаліях ЖЕКи – це великий обман жителів Миколаєва, але, тим не менше, хтось отримує величезну вигоду від їх (без) діяльності. Ви колись бачили, щоб депутати відстоювали інтереси ЖЕКів? Раніше такого ніколи не було, але сьогодні, наприклад, миколаївський «Опозиційний Блок» активно підтримує їх «роботу», але крім ЖЕКів у миколаївців є вибір: створювати ОСББ або безпосередньо укладати договори з обслуговуючими фірмами. Лише тоді ви самі зможете контролювати роботи, які ведуться в вашому домі, зможете замовляти необхідні послуги і бути впевненими в тому, що їх обов’язково виконувати. Більш того, ви будете платити не за нескінченні обіцянки, а за конкретно виконану роботу.

На жаль, нас з вами хочуть цього вибору позбавити!

Непрофесіоналізм керівників неефективних ЖЕКів, їх небажання працювати на благо городян призводить до того, що миколаївці не отримують ті послуги, за які вони платять щомісяця. Зараз керівництво ЖКП «Південь» намагається відволікти увагу городян від проблем в житлово-комунальній сфері та заробити політичні очки, форсуючи на темі їх провалу на конкурсі. Замість початку підготовки до зимового періоду, керівники ЖКП лише розводять руками і продовжують протирати штани в ефірах ток-шоу, нібито відстоюючи необхідність збереження робочих місць і співробітників ЖЕКів. Але саме ті, хто «відстоює інтереси» винні в тому, що працівники не отримують належної зарплати. Вони, як і ми, заручники інтересів керівників ЖЕКів. Потрібно вставати і починати активну роботу, щоб потім не скаржитися на провали в подібних конкурсах!

Мені не важливо, ХТО буде обслуговувати наші з вами будинку. Мені важливо, ЯК будуть виконуватися всі обіцяні в договорах послуги. Ще важливіше, щоб будь-яка фірма, яка б не з’явилася на ринку миколаївських послуг, влаштовувала на роботу наших городян. Озираючись на досвід ЖЕКів скажу, що я буду захищати і відстоювати інтереси миколаївців!

Але сьогодні, коли ситуація загострилася до межі, хочу, щоб кожен задав собі просте запитання: а що ви отримали від ЖЕКів за останні роки?

Артем Ільюк,

Народний депутат України,

 голова Миколаївської обласної організації партії «Відродження»