Артем Ільюк: Даю слово, що в ці складні часи продовжу працювати на благо миколаївців

26.11.2018
RU6_8536

Останні події в нашій країні не залишили байдужими нікого. І, напевно, найскладніше – передбачити, що ж буде далі? Як буде жити країна найближчим часом? Що зміниться в житті кожного з нас?

Можливо, що незабаром нас очікують складні економічні та соціальні наслідки. Останні роки і без того видалися дуже важкими для багатьох українських сімей. Проте, що б не відбувалося навколо, я вірю, що якщо всі ми будемо підтримувати один одного, то будь-які проблеми нам ні по чому!

Не хочу вказувати пальцем на деяких інших політиків, які вважають за краще «відсидітися» закордоном, поки в місті і країні відбуваються не найкращі події. Я скажу тільки за себе: п’ять років тому, коли країна переживала революцію, початок збройного протистояння, я не зрадив своє місто. Весь час я був поруч з людьми – простими миколаївцями, підтримував їх і допомагав. Я даю вам слово: як би не розвивалася поточна ситуація, я нікуди не зникну, не зраджу Миколаїв і буду працювати на благо всіх городян.

Складно передбачити, як буде змінюватися ситуація в Україні найближчим часом. Хочу закликати всіх миколаївців не панікувати, завжди зберігати спокій і здоровий глузд, ні в якому разі не піддаватися на провокації! Потрібно пам’ятати, що недобросовісні політики цілком можуть скористатися ситуацією, що склалася, розгубленістю людей, і намагатися заробити собі зайві політичні очки. На таких діячів просто потрібно не звертати уваги. Це найпростіший шлях зберегти наше місто від будь-якого роду конфліктів. З будь-яких питань ви завжди можете звернутися в мою приймальню (просп. Богоявленський, 1, будівля Інгульської райадміністрації, 3-й поверх, каб. 38).

І хай допоможе всім нам Бог!