Артем Ільюк озвучив актуальні проблеми міста на «Добрый вечер»

02.02.2018
27653786_1737834982945471_1869747956_o

Нардеп Ільюк закликав владу Миколаєва відреагувати на покупку ресторану у Варварівці за 11 мільйонів гривень

Народний депутат України, голова Миколаївської обласної організації партії «Відродження» Артем Ільюк заявив, що буде домагатися скасування рішення про покупку ресторану у Варварівці за 11 мільйонів гривень під амбулаторію в разі, якщо не буде ніякої реакції від міської влади.

Про це Артем Іллюк повідомив в ефірі програми «Добрий вечір».

Депутатська реагування, звичайно, з мого боку буде, якщо не буде ніякої реакції від міської влади. Я буду всіма способами домагатися того, щоб це рішення було скасовано. Але я дуже сподіваюся, що у депутатів вистачить здорового глузду, щоб скасувати цю кулуарщину, яку тихенько, поки відбувається ажіотаж в Миколаєві, намагаються пропхати і намагаються мільйони гривень городян відправити на покупку ресторану. Сподіваюся, вони все-таки припинять цю практику, – розповів Артем Ільюк.

Також, парламентарій вважає, що для подальшого розвитку аеропорту Миколаєва та його подальшого функціонування повинна бути чітко розроблена стратегія.

По-перше, якщо ми хочемо робити одну справу, однією командою, то команду потрібно формувати по суті. Це одна велика проблема миколаївського політикуму. Сьогодні немає команд, немає лідерів, є ті, хто називає себе лідерами, є партії, які сьогодні грають під дудку вертикалі з Києва. Немає місцевих команд, об’єднання людей, які будуть приймати рішення і розуміти, що важливо для городян, що важливо для Миколаєва та області. Так ось, на мій погляд, коли з’явилася ідея запуску аеропорту, я, як миколаївець, спочатку не повірив, що це можливо, потім я зрозумів, що є серйозні наміри, що, напевно, це втілитися в життя. Але, як людина, яка розуміє, що можна купити, але не можна собі дозволити. Так ось, ми можемо запустити аеропорт, але що робити далі? – розповів Артем Ільюк.

Крім того, нардеп ще раз зазначив, що сумнівається в доцільності відмовитися від держсубвенції на користь розвитку Аерофлоту.

Тут потрібна стратегія, про яку я нічого не чув. Тому, все це ситуативно, ми може і запустимо аеропорт, це буде чудово. Але як довго він буде працювати і яку користь він принесе? Ці речі базові, на них потрібно будувати свою стратегію, а не спочатку бити себе в груди, що завтра я все зроблю і мені ніхто не потрібен, а потім, не запрошуючи навіть, що не поспілкувавшись, не почувши думку, що була в усякому разі, як народного депутата і представника половини міста Миколаєва, сказати, що потрібно віддати субвенцію туди, куди я не знаю, і на що. Одна фірма там будувала, інша фірма виграє тендер, сотні мільйонів гривень. Може бути є концепція того, як потрібно ремонтувати Варварівський міст, який сьогодні перебуває в катастрофічній ситуації? Може, його закриють і ми будемо на літаках літати в сторону Одеси? Ну, напевно, це має сенс. – підсумував Артем Ільюк.