Артем Ільюк першим привіз Благодатний вогонь до Миколаєва і традиційно передав його до двох миколаївських храмів

08.04.2018
ильюк_13

Ось уже десятий рік поспіль до двох Миколаївських храмах в ніч недільного Великоднього дня привозять Благодатний вогонь, який сходить в Гробі Господньому в Єрусалимі.

Цієї доброю традиції дотримується народний депутат України, лідер Миколаївської обласної організації партії «Відродження» Артем Ільюк.

ильюк_4 ильюк_6 ильюк_7

Так в Храмі Святого духа по вулиці Рильського вже багато років великодня служба не проходить без церемонії передачі Благодатного вогню.

ильюк_5 ильюк_8 ильюк_9 ильюк_10 ильюк_11 ильюк

–  Уже який рік Господь благословляє на таку правильну справу. Люди дзвонили цілий тиждень, всі чекали на Благодатний вогонь, на відродження нового року життя. Я сподіваюся, що цей Благодатний вогонь принесе Миколаєву і городянам тільки добро, добробут, побільше здоров’я і щоб у всіх все було добре.

Зустрічають Артема Ільюка і в Свято-Георгіївському храмі, що в Широкій Балці. Незважаючи на те, що ця церква зовсім невелика і служба тут небагатолюдна, кожен з віруючих з нетерпінням чекає частинку благодатного дива.

ильюк_14 ильюк_15 ильюк_16 ильюк_18 ильюк_17

Як зазначив Артем Іллюк, Миколаїв – одне з перших міст, яке отримало Благодатний вогонь.

– Ми подолали в цьому році дуже швидкий шлях: Єрусалим-Одеса-Миколаїв. Ми привезли його на найпершу службу, коли зароджується новий день. Такого ще не було, це дуже швидко. Миколаїв – одне з перших міст, яке отримало Благодатний вогонь.