Артем Ільюк підтримує відновлення суднобудування в Миколаєві

07.12.2018
111_3

Народний депутат групи «Партія «Відродження», голова Миколаївської обласної організації Партії «Відродження» Артем Ільюк висловив сподівання, що нові власники заводу «Океан» втілять у життя всі свої обіцянки з відновлення кораблебудування у Миколаєві.

Як відомо, 3 грудня Миколаївський суднобудівний завод «Океан» придбала компанія «Торговий дім «Аннона» за 122 млн гривень. Нардеп Артем Ільюк зазначив, що в цьому питанні його хвилює насамперед виплата заборгованості по зарплаті заводчанам, а також завантаження підприємства новими замовленнями.

«Я безумовно радий, що процес відновлення заводу зрушився з мертвої точки. Впродовж 5-6 років до мене регулярно зверталися колишні працівники «Океану», яким завод заборгував зарплатню. Ці люди боролися за свої права в судах, оббивали пороги кабінетів виконавчої служби, але домогтися повернення боргів їм так і не вдавалося. Як мені відомо, загальна заборгованість із зарплати на заводі – близько 96 млн гривень. Нові власники вже пообіцяли виплатити всі борги заводчанам протягом чотирьох тижнів, і я сподіваюся, що своє слово вони дотримають», – розповів парламентар.

Нардеп Ільюк також зазначив, що миколаївці не пробачать новим керівникам чергових невиконаних обіцянок із відновлення заводу – надто багато їх було за минулі роки.

«Власники вже запевнили всіх у своєму намірі відновити суднобудування на заводі «Океан». Як людина з родини корабелів, як інженер-кораблебудівник за освітою і просто як житель Миколаєва хочу звернутися до нових керівників «Океану»: городяни не пробачать вам чергових невиконаних обіцянок! Ви взяли на себе непросту ношу відновити роботу містоутворюючого підприємства. Ми всі сподіваємося, що це не просто слова, а вже готовий план дій. Від його втілення виграєте як ви, так і все місто Миколаїв!» – заявив Ільюк.

За словами народного депутата, він готовий надавати підтримку всім тим, хто візьметься за відновлення заводу «Океан», а також сподівається на прийняття в парламенті пакету законопроектів про відродження суднобудування в Україні, написаних у його співавторстві.

«Дуже важливо нам всім налагодити плідну співпрацю. Я як народний депутат готовий вислухати всі ваші пропозиції для спрощення вашої діяльності з відновлення суднобудування в Миколаєві, запропонувати їх на розгляд у парламенті. Крім того, хочу нагадати своїм колегам із Верховної Ради: вже півтора року готовий пакет законопроектів щодо відродження і підтримки суднобудівної промисловості в Україні! Тільки нашими спільними зусиллями ми зможемо домогтися ухвалення цих найважливіших для нашого міста документів», – заявив нардеп Ільюк.