Артем Ільюк провів зустріч з членами ветеранської організації Корабельного району

31.05.2018
DSC_0047

У Миколаєві проживають багато ветеранів. Ветерани Корабельному району створили свою ветеранську організацію, якій вже не перший рік допомагає народний депутат України, голова Миколаївської обласної організації партії «Відродження» Артем Ільюк.

31 травня члени організації провели збори, на яке запросили Артема Ільюк, обраного від №128 округу, щоб обговорити з ним нагальні проблеми, а також подякувати за ту допомогу, яку він надає як самої організації, так і жителям району.

DSC_0066

– Сьогодні ми зібралися з ветеранами обговорити ті питання, які накопичилися. Як завжди все вони пов’язані з життєдіяльністю міста Миколаєва. У Корабельному районі найбільше жителів хвилює транспортне питання, проблеми дахів, які протікають, підвалів, каналізацій, а також ряд інших побутових проблем. Я знаю всі ці проблеми, тому що обійшов все місто – від підвалів і до дахів. Пропонував програми і навіть впроваджував їх: ремонт дахів, постійну подачу води, ремонт внутрішньо квартальних проїздів. Однак дуже багато залежить від команди, яка це робить.

DSC_0051

Більшість членів ветеранської організації Корабельного району турбували насущні побутові проблеми, такі як дахи, недотримання тиші в спальних районах, а також аварійний стан деяких будинків.

– Ми дякуємо вам за те, що ви для нас робите. Дякую те, що ви нас розумієте. Люди дуже задоволені вашою роботою, – зазначила одна з учасниць зборів.

DSC_0057

За підсумком зустрічі був складений список проблемних питань, за якими ветерани Корабельного району не раз зверталися до Миколаївської міської ради, однак ніякої реакції так і не отримали. Народний депутат України Артем Ільюк взяв на особистий контроль ці питання і пообіцяв направити свої запити до виконкому, щоб прискорити вирішення проблем членів ветеранської організації.

DSC_0044 DSC_0050 DSC_0052 DSC_0067