Артем Ільюк: Як тільки депутати міськради займуться своїми прямими обов’язками і перерозподілять кошти, встановлення лічильників буде продовжено.

25.01.2018
сч

У ЗМІ активно обговорюється зміна ціни на газ навесні цього року. За українським законодавством, ціни на енергоносії можуть переглядатися два рази в рік. Черговий перерахунок повинен був відбутися ще в жовтні 2017 року, проте цього не сталося, і наступний перегляд буде проводиться в квітні цього року. Цього разу ціна газу для населення може збільшитися на 8,3 відсотка.

Одна з альтернативних можливостей економії – оплата за спожитий газ за індивідуальним лічильником. Сьогодні платити за середньою температурою по дому, коли прилад обліку газу встановлено один на весь будинок, стає недозволеною розкішшю.
21 грудня 2017 року конституційною більшістю Верховної Ради України – 325 голосами – був прийнятий Закон «Про внесення змін до Закону України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу» щодо порядку встановлення лічильників споживачам природного газу.

Відповідно до прийнятого закону, продовжується термін установки лічильників в квартирах і приватних будинках до січня 2021 року. Крім того, цим законом дається чітке визначення, що лічильники повинні бути індивідуальні і вони встановлюються тільки в квартирах. Установка так званих загальнобудинкових лічильників газу без згоди власників багатоквартирного будинку і відключення газу споживачам, які не дали на це згоду, забороняється.
У Миколаєві установка індивідуальних приладів обліку газу за програмою народного депутата України, голови Миколаївської обласної організації партії «Відродження» Артема Ільюка «Газовий лічильник в кожну квартиру» триває вже другий рік. Щодня в приймальню надходить безліч заявок на установку лічильників за цією програмою. На сьогоднішній день встановлені прилади обліку в мікрорайоні Кульбакіно Корабельному районі, а також у жителів вулиць Металургів, Самойловича, Океанівська, проспекту Корабелів, проводяться роботи в Інгульському районі.
«Я радий, що мені як народному депутату України вдалося на ділі вирішувати проблему жителів Миколаєва і допомогти їм зберегти бюджет своїх сімей. Хочу запевнити своїх виборців і жителів мого округу, що в 2018 році ми продовжимо роботу по установці індивідуальних приладів обліку. Залишилося дочекатися, коли депутати міськради займуться своїми прямими обов’язками і перерозподілять кошти. Сподіваюся, що на найближчій сесії це питання буде вирішене і всі заявки на установку лічильників будуть нами реалізовані ». – запевнив Артем Ільюк.

 

Прес-служба народного депутата України, голови Миколаївської обласної організації партії «Відродження» Артема Ільюка.