Депутат Басс придбав проявну рентгенівську машину для Міської поліклініки №2

30.11.2017
басс_4

Депутат Миколаївської обласної ради від партії «Відродження» Владислав Басс придбав для міської поліклініки № 2 проявну машину для обробки медичних рентгенівських знімків. Так, він виділив на придбання апарата 200 тисяч гривень з 300, передбачених на виконання депутатських повноважень.

Як розповіла головний лікар лікарні Тамара Дубинець, проявочная машина прискорить процес роботи і зменшить черги.

 – Сьогодні ми отримали проявну машину для рентгенологічного апарату. Завдяки нашому депутату обласної ради Владиславу Бассу, який відгукнувся на моє прохання, виділив фінансування, ми придбали цю проявну машину. Вона значно прискорює процес проявлення самої рентгенівської плівки. Якщо раніше для того, щоб проявити плівку, потрібно було близько 30 хвилин, то зараз за допомогою цієї машини, плівка проявляється відразу протягом однієї хвилини. Це дозволяє швидко розшифрувати рентген плівку, скорочує черговість. Так люди сидять в черзі, чекають, поки проявиться плівка, а так швиденько практично при хворому ми можемо отримати результат, – зазначила головний лікар.

басс_7У свою чергу депутат Владислав Басс розповів, що і надалі допомагатиме лікарні.

– Партія «Відродження» та народний депутат України Артем Ільюк завжди звертають увагу на соціальну сферу і проблеми, які в ній є. Тому зараз ми, команда «Відродження» в облраді, намагаємося допомогти лікарні та Тамарі Іванівні, як досвідченому головному лікареві, створити всі необхідні комфортні умови для пацієнтів і самих медичних працівників. Головлікар звернулася до мене за допомогою, розповіла, що є така проблема – потрібен проявочний рентгенологічний апарат. Я радий, що в Україні є люди, які займаються постачанням якісного медичного обладнання, апарат для Миколаєва було доставлено з Німеччини.

За словами Тамари Дубинець, проявочний апарат дуже чекали, тому як, крім прискорень в роботі, він дозволить убезпечити роботу медиків.

– У нас ніколи такої машини не було, плівку проявляли в баках, тобто рентген лаборант в спеціальному розчині сама проявляла, а зараз все буде автоматизовано. До того ж, зменшиться променеве навантаження на лаборанта. Це нам значно допоможе покращити роботу наших співробітників і пацієнтів.

басс басс_4 басс_5 басс_6