Депутат Невеселий не дав закрити центр реабілітації дітей у Вознесенську

28.01.2019
Депутат Владислав Невеселый не дал закрыть Центр реабилитации деток в Вознесенске

У 2018 році після трагічних подій в одеському таборі по всіх навчальних закладах України почалися перевірки перевірки пожежної безпеки. Центр реабілітації дітей у Вознесенську не став винятком.

На жаль і в центрі знайшли ряд порушень, які вимагали негайного втручання. Більшу частину проблем керівництво центру змогло виправити самостійно. Їм залишалося встановити протипожежні двері і обробити дах протипожежним розчином. Завдяки допомозі іноземного мецената були встановлені ​​протипожежні двері. Але навіть такі оперативні дії не вберегли реабілітаційний центр від судового розгляду з питання пожежної безпеки.

На щастя вже кілька років у Вознесенському центрі реабілітації є свій янгол-охоронець, який допомагає, оберігає центр і радує діток. Таким янголом-охоронцем для центру став депутат Миколаївської обласної ради від фракції «Відродження» Владислав Невеселий.

Коли центру не вистачало коштів на обробку даху протипожежним розчином, Владислав Невеселий не раз звертався за допомогою до комісій в обласній раді, піднімав питання на сесіях, і навіть заручався підтримкою депутатів. Також були звернення і до міської Вознесенської влади, яка відмовили в допомозі центру, пояснивши це тим, що будівлю орендує область і саме вона повинна фінансувати і розбиратися з його проблемами.

Як зазначив Владислав Невеселий, місто при бажанні могло виділити кошти на підтримку і на допомогу центру.

– У центрі були проблеми і їх потрібно було усувати максимально швидко. Але в ході боротьби за центр сталося те, чого ніхто не міг очікувати. Керівництво отримало лист від заступника керівника Служби у справах дітей, в якому заборонили розміщувати в центрі нову дітвору. У той же час частину дітлахів вже розподілили по інших центрах реабілітації. Я не раз говорив, що, швидше за все, центр мали намір штучно знищити. Але, забігаючи наперед, я з небайдужими людьми не дав це зробити, – зазначив депутат Невеселий.

За півроку боротьби облрада не змогла допомогти центру нічим, замість цього почалося його штучне знищення. Якщо там не буде дітей, фінансувати його теж не буде сенсу. У той же час облрада пишалась тим, що заощадив гроші, перенаправляючи дітей в інші центри. 27 тисяч гривень, які були «зекономлені» назвали допомогою і вирішили направити їх на обробку даху, хоча вартість обробки 37 тисяч гривень.

Грошей, яких не вистачало, при подачі Владислава Невеселого почали збирати небайдужі жителі Вознесенська. І до Нового року центр виправив всі свої недоліки по пожежній безпеці й зараз працює в повну силу.

– Зараз всі питання по пожежній безпеці вирішені, недоліки виправлені і центр функціонує в повному обсязі. Ми просили про допомогу, нам відмовляли або годували порожніми обіцянками, але ми змогли зробити все, щоб центр продовжував свою роботу! Ми своїми силами домоглися неймовірних результатів! Я щиро дякую депутатам обласної ради, які підтримували мене і питання центру, вдячний небайдужим жителям, які допомагали збирати кошти. Я вдячний всім і кожному! – додав Владислав Невеселий.

Дуже шкода, що в області та по всій Україні дуже багато таких центрів, які потребують допомоги і не скрізь є такі чуйні люди, як Владислав Невеселий, який своїми силами і силами небайдужих людей врятував центр реабілітації в Вознесенську від закриття, а діток – від втрати свого будинку.