Депутат Невеселий продовжує боротися з поганими дорогами Вознесенська

10.07.2018
2018-07-02 12.33.45 копия

Депутат Миколаївської обласної ради від фракції «Відродження» Владислав Невеселий продовжує боротися з поганими дорогами Вознесенська.

На сесії облради, 5 липня, він виніс питання в зал про те, коли буде відремонтована дорога Н-24 «Благовіщенське-Вознесенськ-Миколаїв».

– Раніше почався ремонт Вознесенської траси і повинен був тривати далі. Але з якоїсь причини тендера не відбуваються, все в замороженому вигляді. Я спілкувався з деякими перевізниками. Деякі перевізники намагаються, оновлюють автопарки, але навіть ці автобуси не витримують цих доріг. Питання ось у чому, чи буде ремонт? Якщо немає, то ми готові взяти лопати, нам дадуть машини, але нам потрібен матеріал. Ми самі можемо засипати ями. Це для нас не проблема. Колись ми на вулиці Одеській так вже робили.

За словами виконуючого обов’язки начальника Служби автомобільних доріг (САД) у Миколаївській області Андрія Максименко, питання ремонту саме цієї траси найболючіше. А тому необхідно всіма силами намагатися достукатися до Укравтодору, щоб домогтися додаткового фінансування:

– Я не готовий відповісти на це питання. Скажу, що Служба автомобільних доріг готова стати поруч і взяти в руки лопати. У нас щотижня йдуть звернення до головного офісу Укравтодору з проханнями надати дофінансування, тому що ситуації кричущі. У ситуації з Вознесенському найбільша проблема – це Н-24. Якщо далі нічого не робити, то до осені цієї дороги вже не буде. Ми готові поруч з вами встати разом з лопатами, а ви поруч з документами – будемо просити у Укратодора саме по цій дорозі.
У підсумку більшість депутатів Миколаївської облради підтримали пропозицію Владислава невесело і звернулися в Укравтодор з проханням про збільшення фінансування на експлуатацію по дорозі Н-24 «Благовіщенське-Вознесенськ-Миколаїв».

Раніше депутат Владислав Невеселий вже звертався в ОДА з питанням пошуку рішень для ремонту Одеської вулиці в Вознесенську.