Депутат Невеселий спільно з жителями Вознесенська відремонтував дорогу до мікрорайону «Пряме»

05.09.2018
2018-09-03 13.58.48

Коли нам відмовляють, ми не опускаємо руки і не здаємося. Ми продовжуємо боротися і знаходимо вихід з будь-якої ситуації. Саме так ми вчинили і в цей раз. Ще 20 квітня на сесії Вознесенської міськради мер міста Віталій Луков, відповідаючи на питання депутата Романа Бебінова про те, як можна відремонтувати дорогу в віддалений мікрорайон «Пряме», заявив, що дорога не міська, а тому ремонту ніякого не буде.

«Вона (дорога, -ред.) Буде потроху руйнуватися, поки ми не знайдемо 2-3 мільйони за рахунок лікарень, школи або за рахунок наших зарплат. Дороги там скоро не буде. […] Мікрорайон «Пряма» той, який отримав максимум від міста: чисту воду, освітлення на вулицях, регулярне вивезення сміття, перевезення пасажирів – дітей безкоштовно, а дорослих за 5 гривень на відстань 8 кілометрів. Просити щось ще, мікрорайон повинен мати хоч краплю скромності. »

Мер Вознесенська, фактично, відхрестився від частини жителів свого міста, які потребують транспортного сполучення з ним. Такі ситуації вже не нові для Вознесенська. Коли влада безсила, самі жителі беруть в руки лопати і йдуть ремонтувати дороги.

31 серпня мешканці мікрорайону «Пряма» на чолі з депутатом Миколаївської обласної ради від фракції «Відродження» Владиславом Невеселим своїми силами відремонтували ділянку дороги між містом і мікрорайоном, забезпечивши на ньому проезжаемость. В результаті такої спільної роботи вознесенці відремонтували близько 3 кілометрів дороги.

– Жителям мікрорайону «Пряма» на сесії міської ради було відмовлено в ремонті дороги. Та не просто відмовлено, це питання відклали в самий довгий ящик і, я впевнений, про нього б в результаті забули, поки або жителі не забили б на сполох, або перевізники відмовилися туди їздити. Дорога в жахливому стані, в деяких місцях вже було неможливо об’їхати ями.

За словами депутата, він звернувся до Віталія Шевченка і Юрія Крета за допомогою в наданні необхідних матеріалів і техніки, а вже після, спільно з жителями району, почав ремонт дороги.

– Техніку і матеріали нам надали безкоштовно і навіть не замислюючись, за що я хочу окремо їм подякувати. Люди відгукнулися на мою пропозицію самостійно зайнятися ремонтом дуже швидко, тому що для них це було важливо і потрібно. Я дуже вдячний всім за роботу! Безвихідних ситуацій не буває і ми вкотре це довели. Природно, завжди простіше відмовити, повернутися спиною, не роблячи навіть спроб вирішити питання. Але іноді варто просто брати і робити!