Депутат Невеселий звернеться в ОДА з питанням пошуку рішень для ремонту Одеської вулиці в Вознесенську

30.05.2018
8si6ox19wp

Депутат Миколаївського обласного ради від фракції «Відродження» Владислав Невеселый розповів про те, як проходить ремонт центральної траси у Вознесенську.

Раніше депутат почав самостійно займатися питанням ремонту.

– Всі ми бачимо, що ремонт центральної траси продовжується, додатково ще будуть висічені ділянки і цього тижня, а після них все закатають. Понимаю, что вырезанные участки надоедают автошляховикам, але повторюсь – цього тижня за планом все повинно бути закатано.

По думку депутата, міські власті Вознесенська ігнорують проблему, тому він самостійно подає запит на Миколаївську обласну державну адміністрацію, щоб знайти шляхи ремонту Одеської вулиці.

– Хочу інформувати жителів про те, що там встановлять вагові комплекси для того, щоб не допустити перевантажень, але це не зробить нам дорожнього покриття і не зменшить цілі складові вантажних машин, для яких у районі будинку Культури навіть світлофоры вимкнені. Если бы светофоры работали, то улица была бы заблокирована из-за такого потока автомобилей. Я, у свою чергу, подаю запит до обласної адміністрації і буду шукати шляхи для ремонту Одеської вулиці, хоча б ямкового.