Депутат облради Невеселий провів зустріч з в.о. керівника САД в Миколаївській області з питання ремонту центральної траси в Вознесенську

02.05.2018
31318319_622146614800461_9031286509373751296_n

Депутат Миколаївської обласної ради від фракції «Відродження» Владислав Невеселий звернувся в Службу автомобільних доріг Миколаївської області, а також до керівництва Миколаївського облавтодору, де заручився підтримкою і обіцянкою відремонтувати центральну дорогу в Вознесенську.

Про це він написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

– Знаючи про те, що обстановка загострилася і ряд жителів вже готові організовувати перекриття центральної траси, я сьогодні приїхав до Служби автомобільних доріг Миколаївської області, зустрівся з виконуючим обов’язки керівника Андрієм Максименко, який пообіцяв, що до Дня міста постарається зробити ямковий ремонт, а вже після капітально відремонтують деякі ділянки. Після я спустився до керівництва облавтлдора, але на місці нікого не застав, так як вони на об’їзді території (так мені повідомили в приймальні). Вдалося зв’язатися з першим заступником облавтодору Олександром Орловим. Після спілкування з ним я заручився обіцянкою, що в перших числах травня вже почнеться ремонт. Прошу жителів Вознесенська потерпіти ще трохи і, якщо всі ці обіцянки не стануть реальністю, я особисто вийду і стану разом з вами!