«Депутат, що біжить» від «Відродження» Владислав Невеселий увійшов в десятку кращих на Чемпіонаті світу з ультратріатлону

28.08.2018
photo5197693594427828595

Депутат Миколаївської обласної ради від партії «Відродження» Владислав Невеселий увійшов в десятку кращих спортсменів на Чемпіонаті світу з ультратріатлону, який відбувся 24-26 серпня в литовському місті Паневежисі.

Згідно з правилами змагань, спортсменам потрібно було безперервно проплисти 7,8 кілометрів, проїхати на велосипеді 360 кілометрів і пробігти 84,4 кілометра. Також було встановлено ліміт по часу – все встигнути потрібно за 34 години.

Владислав Невеселий подолав усі три дистанції за 27 годин і 12 хвилин, що дозволило йому увійти в десятку кращих триатлоністів Чемпіонату світу. Крім того, він став першим українцем, який взяв участь у світовій першості з ультратріатлону.

Погода в Литві в ці дні не спонукала до легким змагань – майже весь час йшов дощ, а вночі температура опускалася до 11 градусів. Найскладнішим в минулому Чемпіонаті спортсмен називає кінцівку велоетапа і старт біговій частини, адже саме цей час – напередодні світанку, коли організм хилило на сон. За словами депутата, всі складнощі змагання йому допомагала долати підтримка з України.

– Я дуже вдячний всім, хто мене підтримував! Дуже важко було під час забігу, організму складно давалися навантаження, але я знав, що тисячі людей хворіють за мене, тримають за мене кулаки. Слова підтримки кожного були дуже важливі для мене! Величезне дякую всім – розповів по завершенню Чемпіонату депутат, що біжить.

За правилами змагань, у кожного спортсмена повинен бути помічник, який стежить за його станом здоров’я, а також відповідає за харчування і, що важливо, за воду. Помічником Владислава стала його дружина Сніжана – все 27 годин вона була поряд:

– Моя дружина стала для мене справжньою опорою: вона годувала мене, підтримувала, підказувала! Це неймовірна допомогу, я дуже їй вдячний. Без неї у мене нічого б не вийшло, – розповів тріатлоніст.

Крім того, рясно підтримували невесело під час змагань також і місцеві жителі, вигукуючи «Слава Україні» та «Україна вперед!». За словами депутата, найприємнішою частиною чемпіонату став завершальний круг, який він втік з прапором України.

– Не знаю, що відчувають олімпійські чемпіони, але я був дуже гордий від того, що представляю свою країну, а вболівальники скандують «Україна!». Це непередавані відчуття – бігти з прапором своєї країни під оплески глядачів, – поділився Владислав Невеселий.

Всього в Чемпіонаті світу з ультратріатлону взяло участь 32 спортсмена з 18 країн світу, в тому числі зі Швеції, Фінляндії, Мексики, Великобританії.

Примітно, що рівно три роки тому депутат Невеселий вперше взяв участь в змаганнях з класичного триатлону. Тепер же він став першим українцем, хто взяв участь в Чемпіонаті світу з ультратріатлону.