Депутати фракції «Відродження» в Миколаївській облраді підтримали звернення нардепа Ільюка в прокуратуру, з питання «колекторських послуг», яке замовило ЖКП «Південь»

05.07.2018
2018-07-05 16.30.19

Депутати фракції «Відродження» в Миколаївській обласній раді підтримали звернення народного депутата України, голови Миколаївської обласної організації партії «Відродження» Артем Ільюк до правоохоронних органів, щоб ті розібралися з «колекторськими послугами», яке замовило ЖКП «Південь».

Про це в ході засідання сесії Миколаївської облради заявив депутат Владислав Басс:

– У Миколаївських ЗМІ пару днів назад з’явилася інформація, що житлово-комунальне підприємство «Південь», яке веде свою діяльність в Інгульському районі Миколаєва, найняло колекторів, щоб змусити городян заплатити борги за комунальні послуги. Я вважаю, що подібні дії ЖКП – свавілля. У нас же не лихі 90-е! Підприємство, яке покликане працювати на благо миколаївців починає вести з ними війну, причому таким низьким способом. Це район міста де я виріс і де я обирався, а тому я не допущу, щоб хоч хтось цинічно намагався розправитися з боржниками. Голова обласної партійної організації партії «Відродження», Народний депутат Артем Ільюк вже звернувся в прокуратуру, а також в Госаудітслужбу, до уповноваженого Верховної Ради з прав людини, а також до мера Миколаєва з вимогою негайно розібратися в цьому питанні. Я як депутат і наша Фракція «Відродження» в цілому підтримуємо Артема Іллюк і в свою чергу також хочемо звернути увагу обласної влади і хочу закликати всі компетентні органи не допустити того, щоб цей варварський метод вибивання боргів був запущений.