«Добрий Дід Мороз» знову виконує дитячі бажання

26.12.2017
мост1212_6

230 новорічних дитячих мрій здійснено! 25 грудня в Миколаївському російському драматичному театрі діти з багатодітних та малозабезпечених родин та діти з особливими потребами отримали довгоочікувані подарунки під Новий Рік. В ролі помічників Діда Мороза виступили миколаївські підприємці, можновладці та просто небайдужі городяни. Всі вони взяли участь в благодійній акції «Добрий Дід Мороз», ініціатором якої вже сьомий рік поспіль виступає Миколаївський глиноземний завод. І вже вкотре роль новорічного чарівника приміряє на себе народний депутат України, голова Миколаївської обласної організації партії «Відродження» Артем Ільюк.

мост1212_2

–Я уже не знаю сколько лет принимаю участие в этой акции, но уже сменилось 5 мэров. А добрые, хорошие дела в нашем городе были, есть и всегда будут происходить. Над ежегодной акцией «Добрый Дед Мороз», работает команда небезразличных людей, которые организовывают замечательный праздник для наших деток. Приятно, что эта акция стала доброй традицией, – рассказал нардеп.

мост1212_4

230 миколаївських дітлахів ще з листопада місяця старанно виводили літери у листах до Діда Мороза, які потім розміщували на спеціальному сайті. І кожен бажаючий городянин обирав собі підопічного та здійснював його заповітну мрію.

Цього року парламентар здійснив мрії двох маленьких дівчаток – Лізи Ключко та Вікі Скрипай. Ліза від Доброго Діда Мороза отримала новй конструктор Lego, а Віка – радіокеровану машину. Артем Ільюк розповів, чому обрав собі саме цих підопічних:

– В этом году, выбирал девчонок по подаркам, которые сам хотел в детстве. И я сейчас реализовываю свои детские мечты, через подарки детям. Новый год – это самый светлый, семейный и радостный праздник. Даже когда мы становимся взрослыми, все равно продолжаем верить в чудеса! Хочется, чтобы все невзгоды остались в уходящем году. Мира, благополучия и тепла в сердцах!

мост1212_6

Особливий подарунок дітлахам підготували і актори русдраму. Маленькі і дорослі глядачі з захопленням спостерігали за пригодами Малюка та Карлсона у одноіменній новорічній виставі.

мост1212_8

мост1212_7