Генеральна прокуратура України за запитом нардепа Ільюка розбереться зі скандальним призначенням директора спецпорту “Октябрьск”

05.02.2016
RU1L3659

Ситуація з непрозорим і кулуарним призначенням нового керівника в спецпорті “Октябрьск”набирає нових обертів.

У коментарях народний депутат України, лідер Миколаївської обласної організації партії “Відродження” Артем Ільюк заявив, що не має наміру так просто здавати наші стратегічні підприємства і спокійно спостерігати за тим, як їх роблять банкрутами і розкрадають.

Артем Ільюк вже зробив ряд дій з цього питання, звертався до Міністра інфраструктури, також він подав матеріали до Комітету Верховної Ради з питань запобігання та протидії корупції.

І сьогодні на засіданні Верховної Ради віце-спікер Андрій Парубій з трибуни зачитав офіційний запит народного депутата Артема Ільюка до Генерального прокурора України щодо результатів конкурсного відбору керівника ДП “Спеціалізований порт” Октябрьск “.

– Я вимагаю, щоб Генеральна прокуратура перевірила процедуру проведення конкурсу на посаду директора, – каже Артем Ільюк. – До мене звернувся колектив спецпорту, люди самі бачать порушення в процедурі конкурсу. І складається таке враження, що конкурсна комісія зацікавлена ​​не в розвитку державного підприємства, а навпаки, в знищенні стабільного прибуткового порту, і погіршенні всіх умов для працівників.