Геннадій Рубський нагородив цінними призами учасників щорічного турніру з плавання пам’яті легендарного Семена Бойченка

01.08.2017
бойченко_4

У Мар’ївському урочищі Баштанського району відбувся 11-й щорічний турнір з плавання, присвячений 105-й річниці дня народження великого плавця ХХ століття – Семена Бойченка. Депутат обласної ради, голова фракції «Відродження» Геннадій Рубський долучився до святкування та привітав спортсменів.

‒ Баштанка завжди славилася своїми спортивними досягненнями в першу чергу завдяки натхненній і самовідданій роботі тренерського складу Баштанщини, та дякуючи керівникам району та міста, які розуміють важливість та безальтернативність фізичного виховання для людського здоров’я, ‒ наголосив Геннадій Рубський.

Програма змагань складалась з наступних категорій:

Естафета серед шкільних команд;

Батерфляй – брас серед чоловіків та жінок;

Батерфляй серед юнаків  та дівчат;

Заплив на 50 та 200 метрів серед чоловіків та жінок.

Уродженець Баштанки Семен Бойченко – є справжнім героєм для баштанчан. В його честь, відкривають меморіальні дошки, відкритий музей пам’яті видатного спортсмена і щорічний турнір на його честь, є доказом того, що Семен Бойченко і досі є прикладом для багатьох.

Про це також, зазначив депутат обласної ради:

‒ Якщо ми кажемо про патріотичне виховання молоді, то це має відбуватися саме на прикладі таких людей, як Семен Бойченко ‒ видатна людина, яка прославила Баштанщину на весь світ. Він пройшов складний життєвий шлях: не дивлячись на величезні безпрецедентні досягнення в спорті, в 1948 році був засуджений до 10 років за наче б то антирадянську пропаганду, та відправлений до ГУЛАГу. Але все одно залишився вірним своїй справі.

бойченко_2 бойченко бойченко_1

Партія «Відродження» та особисто Геннадій Рубський завжди намагаються підтримувати та мотивувати спортсменів Миколаївщини.

‒ Для мене особисто, спорт ‒ це більша частина мого життя. Крім традиційного розуміння цього слова це ‒ антистрес, правильна альтернатива лікам, продовження молодості на довгі роки. Я бажаю учасникам сьогоднішнього заходу, в першу чергу, отримати максимум задоволення від атмосфери змагань. Бажаю всім перемоги! ‒ наголосив депутат.

Серед запрошених почесних гостей, були і представники воєнно-морського флоту. Тому всіх присутніх, пригощали традиційною стравою моряків – макаронами по-флотськи.

По завершенню турніру з «Народного плавання», окрім грамот та медалей від організаторів, всі переможці Баштанської територіальної об’єднаної громади, отримали цінні призи від депутата обласної ради від партії «Відродження» Геннадія Рубського.

бойченко_3