«Кохання довжиною в життя» – в Очакові «Відродження» привітали пари, які прожили разом понад 60 років

14.02.2016
DSC_0083

День всіх закоханих прийнято вважати молодіжним святом, але партія «Відродження» в Очакові до святкування підійшла нестандартно. В рамках програми «Відродження поваги до людей похилого віку» депутати від «Відродження» організували романтичний вечір для шести пар, які прожили разом понад 60 років. Вміти кохати вічно – це величезна кропітка праця, прекрасний приклад справжніх сімейних відносин і те саме людське щастя, яке шукає в цьому житті кожна людина.
Душевне свято кохання і спогадів, за словами депутата Очаківської міської ради від партії «Відродження» Миколи Черниша, вирішили влаштувати, щоб віддати шану тим, хто дійсно пройшов все життя пліч-о-пліч, і хто не з чуток знає, що таке справжнє кохання.
– Ми вирішили привітати наше старше покоління в переддень свята Святого Валентина, – каже Микола Черниш. – Ми звернулися в наш ЗАГС, попросили, щоб вони підняли записи ще 50-60-х років. Нам дали список, і ми поїхали до наших пар додому, подивилися, як вони живуть, розповіли про наш проект і запросили на свято. «Молодята», як ми їх називаємо, з великим задоволенням відгукнулися на нашу пропозицію і були дуже здивовані такою увагою.

Всіх «молодят» зустрічали весільним короваєм, який, як в молодості, вони надломлювали, солили і годували одне одного. Після чого закоханих запросили станцювати «перший» танець.
Історією свого кохання з нами поділилася родина Романченко, які душа в душу живуть майже 63 роки.
– Я працював на вантажівці, а вона працювала в полі, так і познайомилися, – розповідає Микола Романченко. – У травні 1953 року одружилися, а в листопаді мене забрали в армію. Три роки розлуки. А після демобілізації вже не розлучалися, кохаємо один одного і по сьогоднішній день. У нас син і донька, онуки, вже і правнук є. Найголовніше в сімейному житті – розуміти один одного і довіряти, завжди радитися. І ніякої зради.
Глава фракції партії «Відродження» в Миколаївській обласній раді Олег Мудрак, вітаючи закоханих, зазначив, що повага до старшого покоління – це те, чого нам сьогодні не вистачає. І партія «Відродження» намагається відродити колишні традиції.
– Проживши з коханою дружиною 18 років, мені здавалося, що я все розумію в сім’ї, багато чого досяг і пізнав, але, дивлячись на вас, я розумію, що я юннат перед вами, – звернувся Олег Мудрак до винуватців святкування. – 60 років кохати одну жінку і одного чоловіка – це цивільний, людський подвиг. Це вчинок, перед яким потрібно схиляти голову, розуміючи висоту почуттів і відданість один одному. Я вітаю вас з Днем закоханих. Думаю, що з роками кохання тільки набуває нових барв і відтінків. Бажаю вам здоров’я, і щоб ваші діти, онуки, правнуки шанували вас, любили і не забували.
Для кожної пари в цей святковий день було організовано весільний кортеж, а за столом лунали найтепліші побажання і крики «гірко». Крім того, очаківська команда партії «Відродження» підготувала ще й романтичні подарунки для пар, серед яких великі портретні фото з дня їхнього весілля.
– Ми для нашого молодого покоління ставимо в приклад таких асів сімейних відносин і показуємо, що сім’я повинна бути понад усе, – зазначає депутат Очаківської міськради від «Відродження» Ольга Степанова. – Дивлячись на це чудо, молодь повинна розуміти, що сім’я – це праця, можливо, найбільша праця, яка випадає людині в житті.
DSC_0088

DSC_0125

DSC_0126

DSC_0158

DSC_0168

DSC_0131

DSC_0208

DSC_0153