«Максимально допомагаю там, де влада допомогти не може»: Артем Ільюк домігся виділення 15 мільйонів гривень на розвиток свого округу

09.08.2017
DSC_0178-700x467-700x467

Народному депутату України, лідеру Миколаївської обласної організації партії «Відродження» Артему Ільюку вдалося домогтися виділення державної субвенції у розмірі 25 мільйонів гривень на розвиток свого округу  Інгульського та Корабельного районів.

На сьогодні до бюджету міста та області вже перераховано 15 мільйонів гривень.

– На підставі звернень, які надійшли до мене від завідувачів дитсадками, директорів шкіл, батьківських комітетів, головних лікарів лікарень і простих жителів Миколаєва, ми склали перелік тих робіт, які потрібно виконати в цьому році і підбили суму, скільки коштів на це потрібно. Я домігся в Кабміні виділення субвенції в розмірі 25 мільйонів гривень для нашої соцсфери, і на сьогодні 15 мільйонів уже перераховано до бюджетів міста та області, – розповів парламентарій.

З коштів субвенції нардепа додаткове фінансування отримає Вітовська ЦРЛ, госпіталь ветеранів війни, дитячий протитуберкульозний диспансер, а також буде проведено капітальний ремонт мережі вуличного освітлення на об’їзній дорозі у Корабельному районі.

Крім того, для Корабельного району вже виділено 48 тисяч гривень, із запланованих 80, на ліквідацію наслідків підтоплення парку «Богоявленський», а саме на будівництво дренажного колектора для захисту від підтоплення мікрорайону Жовтневий, а також на коригування проекту і експертизу.

Також півмільйона гривень із державної субвенції Артема Ільюка піде на благоустрій території у мікрорайонах Кульбакіно та Широка Балка, де раніше влада проти волі городян хотіла створити нове кладовище:

– Для створення паркової зони на території, яку міська влада хотіла «зарити» під кладовище, потрібні великі кошти. І природно, враховуючи позицію мерії, їх не знайшлося в міському бюджеті. Але ми з жителями мого округу вирішили взяти ситуацію у свої руки і потихеньку облагороджувати територію, я пообіцяв їм півмільйона гривень на благоустрій, сьогодні 300 тисяч гривень вже виділені на їх район.

Разом з тим, буде закуплено нове спортивне обладнання для дитячо-спортивних шкіл №1 та №2, в школах №56, №48, №26, №40, №19 з’явиться нова комп’ютерна та телевізійна техніка.

Понад 200 тисяч гривень виділено на капітальний ремонт будівлі і облаштування території двору дитячого садка №66.

А у хірургічному та неврологічному відділеннях Вітовської ЦРЛ будуть встановлені нові віконні системи.

– Я завжди йду назустріч проханням жителів свого округу, максимально допомагаю там, де влада допомогти не може в силу будь-яких об’єктивних чи суб’єктивних причин, – зазначає Артем Ільюк. – Наприклад, жителі Корабельного району в більшості своїй отримують медичну допомогу у Вітовській ЦРЛ, тому було прийнято рішення, що у двох відділеннях лікарні замінять вікна, що додасть комфорту не тільки для пацієнтів, але і енергозбереження і можливість економії для самого медзакладу.

Чергове надходження коштів за державною субвенцією, за словами нардепа, очікується у жовтні цього року.