Ми отримаємо команду незалежних експертів, – Владислав Невеселий про спостерігачів ПРООН

13.02.2019
286227

Дороги в Миколаївській області давно залишають бажати кращого. Ситуація погіршується з кожним днем, а надії залишається все менше. Вже давно не в дивину, що в заметіль або при лютому морозі в нашій країні кладуть асфальт, закочують ями, рятують ледь відремонтовані дороги, які «тануть» разом з покриттям, навіть не дочекавшись весняного відтавання землі. Щоб таких ситуація не виникало, а неякісний ремонт виправляли по гарантії існують спостерігачі Програми розвитку ООН.

Минулорічний моніторинг, проведений командою ПРООН, показав, що з 116 кілометрів доріг з виконаним середньо-поточним і капітальним ремонтами, всього лише 56 кілометрів доріг мають невеликі похибки. Решта кілометражу виконана з істотними дефектами. Представники ПРООН зазначили, що в 116 кілометрів не увійшла жодна дорога з капітальним ремонтом, тому що таких доріг не було. Після свого моніторингу всі зауваження і рекомендації представники ПРООН направили в Службу автодоріг в Миколаївській області. Так, в торішній моніторинг потрапили дороги Т-1508, Т1507 і Н-11. За даними ПРООН Миколаївська область виявилася однією з найгірших по всій Україні в плані якості і в плані кількості ремонтів.

5 лютого, на сесії Миколаївської обласної ради депутат від фракції «Відродження» Владислав Невеселий звернувся до колег-депутатів з проханням підтримати заяву на ім’я керівника групи проектів по демократичного управління Програми розвитку ООН Маркуса Бранда про продовження моніторингу доріг на 2019 рік.

– Цей моніторинг дуже важливий для Миколаївській області. Ми звернулися з проханням включити в проект моніторингу крім доріг держзначення, дороги місцевого і регіонального значення, що істотно розширює рамки для дослідження. Одним словом ми отримаємо команду незалежних експертів, які допоможуть в контролі якості. Я дуже радий, що є такі організації, які готові працювати і допомагати нам. Я вдячний всім колегам-депутатам за підтримку цього важливого і потрібного звернення. Маю велику надію, що подібні дослідження виведуть нас на курс, коли ремонти будуть виконуватися якісно і в строк, коли тендерні закупівлі будуть прозорими. Нам під силу такі зміни, – зазначив Владислав Невеселий.