“Ми вивернемо депутатів навиворіт і покажемо виборцям, хто є хто”, – Артем Ільюк

01.12.2015
RU1L7943

Партія «Відродження» підвела підсумки місцевих виборів 2015 року під час розширеного засідання Політичної Ради Партії 27 листопада в Києві.

1 762 кандидата від партії «Відродження» стали депутатами місцевих рад різних рівнів. Загалом партія представлена ​​своїми висуванцями в радах різних рівнів в 16 областях України. У Миколаївській обласній раді партію «Відродження» представляє чотири депутата.

У тому числі 10 представників «Відродження» стали мерами міст, двоє з них очолили обласні центри – Харків та Ужгород. Також 655 кандидатів отримали мандати депутатів районних рад, 105 – обласних рад, 501 – міських рад, 429 – сільських та селищних рад. Ще більше шести десятків кандидатів «Відродження» очолили села і селища. Всього на місцевих виборах партію підтримали 5,4% виборців.

– Наше першочергове завдання – виправдати довіру виборців. Ми не будемо зупинятися на досягнутому. Стратегічне завдання партії – розширити присутність «Відродження» у всіх областях України і готуватися до проведення наступних парламентських виборів. Упевнений, що завдяки посиленню нашої партії авторитетними регіональними лідерами та реалізації конкретних справ, спрямованих на відродження країни, на наступних парламентських виборах партію «Відродження» підтримають не менше 10-15% громадян, – заявив голова Політради партії «Відродження» Віталій Хомутиннік.

Учасники окреслили і коло завдань партії з розвитку її осередків і визначили пріоритети діяльності в наступному році.

– Сьогодні ми працюємо над комплексним документом по реалізації нашої головної мети – відродження країни, до створення якого ми залучили впливових експертів, аналітиків, промисловців і практиків. Документ буде представлений на всеукраїнському з’їзді і стане дорожньою картою для всієї України, – підкреслив голова партії “Відродження” Віктор Бондар.

– Я задоволений результатом виборів, тому що ми зібрали нових людей, простих миколаївців, які хочуть працювати не заради наживи, а заради того, щоб зробити своє рідне місто, область, регіон краще, безпечніше і комфортніше, – розповів народний депутат України, лідер Миколаївської обласної організації партії «Відродження» Артем Ільюк. – Був дуже короткий період виборчої кампанії. І не дивлячись на те, що багато політичних сил об’єдналися проти нових партій, тому що вони не хочуть появи нових лідерів і політичних рухів, ми вже отримали непоганий результат, люди побачили, в чому наша відмінність. Я впевнений, що багато партій, представлені сьогодні в парламенті, як в коаліції, так і в опозиції, підуть у небуття незабаром. Тому що люди зрозуміють, що необхідно давати можливість представляти їхні інтереси якраз тим політичним силам, які не впадають у крайнощі, а працюють з людьми і виконують свої програми розвитку та відродження країни.

В обласній раді нашу команду партії «Відродження» представляє хоч і невелика команда, чотири людини, але всі побачать нашу роботу. І перше завдання, яке ми перед собою ставимо – зробити прозорою і доступною для людей процедуру витрачання бюджетних коштів в обласному та міській раді. Тому що бюджетні гроші – це не гроші держави, це гроші платників податків. А ми всі, коли купуємо що-небудь в магазині, в аптеці, отримуємо зарплату і так далі, – платимо податки. Ми контролюватимемо нинішню владу і давати по руках, якщо вони намагатимуться гроші людей направити собі в кишеню. Плюс контроль діючих депутатів – як обласного, так і міської ради, за допомогою моніторингу їх діяльність. Щоб люди знали, як працює їхній депутат – що він робить, відвідує він комісії, сесії, за що він голосує. Ми, крім партійного будівництва, будемо займатися народним контролем, і під ковпак потрапить кожен депутат. Ми вивернемо їх навиворіт і покажемо виборцям, хто є хто, – підкреслив Артем Ільюк.

Також під час засідання було прийнято рішення про розширення складу Політради Партії, до якої увійшли Геннадій Кернес, Святослав Олійник, Андрій Шипко, Михайло Ланьо, Сергій Чернов, Дмитро Святаш, Геннадій Бобов, Юрій Чмирь, Юрій Єхануров, Богдан Андрєєв та інші.