Миколаївці свій вибір зробили – тепер черга нової влади взяти відповідальність

01.12.2015
Ilyuk

Вибори, нарешті, закінчилися. У другому турі явка миколаївців на виборчі дільниці була найбільшою в Україні. Тому можна сміливо стверджувати, що миколаївці активно висловили свою думку і обрали собі нового мера – Олександра Сєнкевича.

Тепер перед новообраним міським головою належить величезна відповідальність – виправдати виявлену довіру і довести, що наше місто може стати найбезпечнішим, красивим, затишним і успішним. Мер повинен буде знайти спільну мову з кожним миколаївцем, з депутатами міської ради, з владою області. Його черга брати відповідальність на себе.

Змінилися розстановки сил і в міській раді. Депутатів стало не тільки менше, ніж було, але також більшість з них вперше отримали мандат довіри від городян. Відповідальність за вирішення міських проблем тепер лежить на політичних партіях “Опозиційний блок”, “Самопоміч”, “Наш край” і Блок Петра Порошенка “Солідарність”.

Партії “Відродження” для подолання прохідного бар’єру не вистачило зовсім небагато – 0,24%. Для нової партії, та ще за такий короткий час – це прекрасний результат. І запевняю вас, ми залишаємося на сторожі інтересів городян, і продовжуємо нашу роботу. Тому що ми, в першу чергу, – це “Партія Миколаївців”, і ми будемо нарощувати обороти, і брати активну участь у відродженні нашого міста. А я, як єдиний народний депутат від Миколаївщини, який перебуває в опозиції, завжди з вами – і наші починання обов’язково будуть продовжені.

Зараз же ми стоїмо перед лицем невідомості. З вірою в краще, з надією на підняття рівня життя кожної сім’ї – хтось хоче, щоб була робота і гідна зарплата, комусь важливий комфорт в будинку, розвиток міської інфраструктури, охорони здоров’я, науки і культури. Я впевнений, що все можливо, і багато що залежить саме від наших зусиль. Мої двері завжди відкриті. Найважливіше у нас є – це мир в нашому спільному домі, наші відносини і взаєморозуміння. А значить, ми все зможемо.

Народний депутат України,
лідер Миколаївської обласної організації
партії “Відродження”
Артем Ільюк