Нардеп Ільюк зажадав від прокуратури розібратися з керівництвом ЖКП «Південь», яка найняла «колекторів», щоб вибити борги з миколаївців

03.07.2018
12736357_1170497652963134_1559950714_n

Миколаївське житлово-комунальне підприємство «Південь», яке обслуговує Інгульський район, найняло колекторів, щоб змусити городян заплатити борги за комунальні послуги.

Таке свавілля обурив народного депутата України, голови Миколаївської обласної організації партії «Відродження» Артема Ільюк. Він підготував чотири звернення, щоб притягнути до відповідальності керівництво ЖКП.

– Те, чим зараз займається керівництво ЖКП «Південь», інакше як свавіллям не можна назвати. Комунальне підприємство починає війну з миколаївцями, збирається вибивати з них гроші за борги. Мені здається, що міська влада разом з деякими депутатами міської ради замахнулися на святе. Я не розумію, яким чином колекторська компанія буде вибивати гроші з городян: пенсіонерів, ветеранів, з малозабезпечених, з тих, хто не може оплатити свої непомірні рахунки. Наймати колекторську фірму, щоб вибивати гроші з простих городян – це верх цинізму. Щоб не допустити такого, я підготував ряд звернень. Перше – це звернення в прокуратуру про відкриття провадження щодо керівництва ЖКП «Південь». Друге – звернення до уповноваженого Верховної Ради з прав людини Людмилі Денисовій щодо поширення персональних даних. Розголошення персональних даних миколаївців – порушення всіх свобод людини і цього не можна допускати. Я вважаю, що керівництво ЖКП «Південь» необхідно притягнути до відповідальності, скласти адмінпротоколи і направити їх до суду.

Артем Ільюк зазначив, що, крім іншого, він звернувся в Госаудітслужбу, щоб вона провела позапланову перевірку на комунальному підприємстві і вивчила законність використання бюджетних коштів. За результатами перевірки – направити матеріали до правоохоронних органів для подальших розглядів.

Він також звернувся до Миколаївському міському голові Олександру Сенкевичу з вимогою провести службову перевірку на комунальному підприємстві, усунути все керівництво ЖКП на час службової перевірки, а за її результатами – звільнити.

– Це не можна кидати на самоплив. Я проконтролюю всю ситуацію. Ніхто не має права так чинити з городянами. Цікаво, що заступником директора ЖКП «Південь» є депутат Миколаївської міської ради, член фракції «Опозиційний блок». А значить люди з «Опозиційного Блоку» могли докласти до цього беззаконня свою руку. Зазначу, що під час виборів у 2015 році саме ця політична сила давала обіцянки знизити тарифи для миколаївців. Однак сформувавши більшість у виконкомі і зайшовши більшістю в міськраду саме вона, по суті, збільшила тарифи, порушивши всі свої обіцянки перед городянами.

Парламентарій також порекомендував городянам звертатися в його громадської приймальні:

– У мене є громадська приймальня, яка працює кожен будній день і я раджу всім, до кого звернуться такі сумнівні компанії незрозуміло з якими вимогами, дзвонити і повідомляти нам. Ми будемо реагувати, надавати юридичну допомогу, ми ніколи в житті не залишимо людей в таких складних ситуаціях і дамо по руках усім несумлінним ділкам разом з тими представниками влади, які сьогодні творять беззаконня, – сказав Артем Іллюк.