Навесні в Миколаївській області пройде безліч заходів від переможців грантового конкурсу «Дій локально»

01.03.2019
13237715_266341327047660_6653140209516449006_n

У вівторок, 19 лютого, конкурсна комісія визначила переможців грантового конкурсу «Дій локально». Мета конкурсної програми полягає в підтримці ініціатив спрямованих на організацію змістовного та цікавого дозвілля і вирішення локальних проблем при активному залучені жителів громади.

До конкурсної комісії, яка визначила переможців, увійшли 11 представників з усіх населених пунктів учасників, а саме з Доманівки, Вознесенська, Южноукраїнська, з села Веселинове, Бузького, Великосербулівки, Олександрівки, Воронівки, села Мартинівське таі Трикрат.

Сам конкурс організований за підтримки іменного фонду Владислава невесело.

Кожен проект оцінювався відповідно до критеріїв конкурсу проектів «Дій локально» за п’ятибальною системою. Члени конкурсної комісії звертали увагу на організацію дозвілля (час, місце, тема дозвілля), участь всієї сім’ї в заході, наявність локального продукту, громадська активність.

У підсумку конкурсна комісія визначила 19 переможців. Всього на участь в конкурсі подали понад 70 проектів.

– Цей грантовий конкурс – новий. Ми не знали, чи багато буде заявок, чи сподобається він і чи будуть в ньому брати участь. Але коли ми відчули неймовірну зацікавленість жителів в тому, щоб урізноманітнити своє дозвілля і зробити його корисним, цікавим і активним – ми зрозуміли, що це те, що потрібно! Я дуже радий, що ми отримали величезну кількість заявок. Хочу сказати, що якщо хтось не виграв, не переживайте, все ще попереду. Я вірю, що ми не раз будемо відкривати прийом заявок на «Дій локально» і у всіх буде можливість знову спробувати свої сили. Всі проекти – чудові та  цікаві. Спасибі величезне всім за активну участь. Пам’ятайте, що разом ми зможемо більше! – зазначив Владислав Невеселий.

Всі заходи пройдуть протягом двох місяців – з березня по квітень 2019 року.