Об’єкти приватизації повинні продаватися виключно за ринковою вартістю, – Геннадій Рубский

07.02.2019
НН1_1

На позачерговій сесії Миколаївської обласної ради сьогодні, 5 лютого, депутати підтримали передачу ряду об’єктів держмайна в приватні руки.

Свою думку щодо цього питання в ході сесії висловив глава фракції «Відродження» в Миколаївській облраді Геннадій Рубский.

На його думку, держмайно може і повинно приватизуватися, але тільки в тому випадку, якщо об’єкти будуть продані приватникам за ринковою вартістю.

– Є хороша світова практика – передавати будівлі, які є в комунальній власності або державній в приватні руки. Це робиться для того, щоб вдихнути нове життя, дати поштовх для розвитку. Але українська практика показує, що якщо ви хочете якусь хорошу світову ініціативу занапастити, то варто впровадити її в Україні. Щодо питання майна і самої процедури її передачі. Об’єкти приватизації повинні продаватися не за балансовою (ліквідаційної) ціною, яка, як правило, завжди занижена. Вони повинні продаватися виключно за ринковою ціною. Тільки тоді за такі опитування можна голосувати.

Так, до переліку потрапило 5 таких об’єктів. Зокрема, будівля аптеки в селі Явкине Баштанського району, а також будівля аптеки №19 в селі Нечаяне Миколаївського району. Обидва об’єкти знаходяться на балансі обласного комунального підприємства «Фармація», яке очолює Євгенія Редькіна. Також в перелік об’єктів, які планується приватизувати, виявився комплекс споруд по вулиці Слобідська, 57 в Очакові. Примітно, що в рамках процесу декомунізації вулиця Слобідська в Очакові перейменовано на вулицю Цокуренко. За даною адресою знаходиться майновий комплекс дитячого оздоровчого табору імені лейтенанта Шмідта.

У підсумку депутати Миколаївської облради більшістю голосів підтримали питання.