Один за всіх: миколаївці поскаржилися нардепу Ільюку на благоустрій в районах і подякували за підтримку ініціатив

20.08.2018
111_1

Головне в розвитку будь-то району або цілого міста – це активність жителів. Але, на жаль, лише своїми силами мало що вдається зробити. Багато хто вже звик оббивати пороги чиновницьких кабінетів, але добитися від них відповіді, а вже тим більше реальних дій, іноді неможливо. Крім міських депутатів жителі Миколаєва можуть звертатися і до народних депутатів.

Інтереси Корабельного і Інгульського районів в парламенті відстоює народний депутат України, голова Миколаївської обласної організації партії «Відродження» Артем Ільюк. У спілкуванні з жителями нардеп наголошує, що завжди готовий підтримати будь-яку ініціативу городян. Головне, щоб все сприяло розвитку улюбленого Миколаєва.

111_16

У п’ятницю, 17 серпня, жителі Широкої Балки і Кульбакіно запросили народного депутата до себе на подвір’я, щоб обговорити насущні проблеми.

111_8

111_11

Основні питання, які цікавили миколаївців, питання житлово-комунального господарства та благоустрою дворів: непокошенная трава, бруд в під’їздах. Особливу увагу жителів заслужила дорога по вулиці Знам’янської, ремонт якої чекають вже не перший рік.

– Я бачу, що мікрорайон поступово упорядковується, але дуже шкода, що більшість цих старань виходять саме від самих жителів, а не від ЖЕКів і міської влади. Кілька років тому разом з ініціативною групою ми встановили кілька дитячих майданчиків в Кульбакіно, це повинно було бути поштовхом для нових рішучих кроків в облагороджування всього району. Проте зовнішній вигляд мікрорайону залишає бажати кращого. Я оглянув ту площу, на яку виділяв гроші з субвенції, але якість робіт мене абсолютно не влаштовує. На жаль, ті, хто звернувся до мене за допомогою і зайнявся цим проектом не змогли втілити задумане в життя.

111_3 111_2

Відзначимо, що субвенція в розмірі 411 тисяч гривень, яка була виділена на облаштування декількох дитячих майданчиків і тротуарної площі в районі – найбільша сума, з раніше виділених. Розподілу чекають ще 247 тисяч гривень, однак ряд депутатів Миколаївської міськради вже який місяць блокує це питання.

111_7

За підсумком зустрічі народний депутат направив ряд звернень до місцевих органів влади, щоб ті в найкоротші терміни дозволили проблеми мікрорайону і проконтролювали хід будівництва центральної площі в мікрорайоні.

Крім зустрічі з кульбачанами Артем Ільюк поспілкувався з жителями Широкої Балки. Миколаївці подякували нардепа за допомогу в установці дитячого майданчика.

111_14

Народний депутат анонсував початок міської програми по установці нових дверей і вікон в багатоквартирних будинках, закликавши мешканців стежити за якістю виконання робіт:

– У деяких ваших будинках скоро почнеться заміна старих вікон в під’їздах на нові металопластикові, а десь ці роботи вже почалися. Це те, чого ви так довго домагалися, чого вимагали від міської влади. Зараз вона вас почула і це лише ваша заслуга! Можливо, що деякі міські політики намагатимуться приписати ці роботи в скарбничку своїх досягнень. Збиратимуть підписи на своє ім’я або на ім’я лідерів своїх партій, або ж просто розповідати, що встановили це за свої кошти. Пам’ятайте: це робиться за гроші місцевого бюджету – за наші з вами гроші, – пояснив жителям Артем Ільюк.

111_17

Городяни подякували нардепа за зустріч і презентували йому подарунок – футболку з принтом «Один за всіх», яка, за словами жителів, символізує злагоджену роботу миколаївців і народного депутата:

– Хочу подякувати всім за підтримку, за віру в мене і мої сили. Поки деякі депутати вставляють нам палиці в колеса, ми будемо працювати і розвивати Миколаїв всупереч усьому. Але тільки лише разом ми зможемо зробити більше! Один за всіх і всі за одного! – зазначив Артем Ільюк.

111 111_1