Олександр Медведєв привітав діток «Цвєтіка-семицвєтіка» з наступаючими святами

17.12.2018
НН1_24

Немає нічого приємнішого, ніж бачити посмішки і радість на обличчях дітей. Їх щира радість і щастя зігріває своєю теплотою все навколо. Напередодні свята Дня Святого Миколая в палаці культури «Корабельний» відбувся благодійний концерт для детой з інвалідністю «Добро в твоїх руках».

Добрий друг центру, голова Центральної районної організації партії «Відродження» в Миколаєві Олександр Медведєв розповів, що це свято – справжня радість для діток:

– «Цветик-семицветик» я підтримую з самого його відкриття, а це вже більше 8 років. Я з самого початку веду і займаюся цими хлопцями. Я знайомий з усім колективом, який повністю віддає себе на благо таких дітей, адже діти з інвалідністю потребують особливої ​​уваги і турботи. Я намагаюся залучати до центру якомога більше друзів. Один з таких – народний депутат України, голова Миколаївської обласної організації партії «Відродження» Артем Ільюк, завдяки якому кожен, хто входить в концертний зал отримав солодкий подарунок.

НН1_24

В ході свята кожна дитина отримала їстівний сюрприз від нардепа.

– Я вдячний і директору центру Ганні ділінь, яка вкладає в нього всі свої сили, і Артему Ільюку за турботу про дітей, адже він вже не вперше допомагає центру і приділяє особливу увагу дітям з інвалідністю. Я вірю в те, що ми робимо для дітей, допоможе, порадує і зробить їх трохи щасливішими.

НН1_6 НН1_9 НН1_10 НН1_13 НН1_11 НН1_16 НН1_15 НН1_14 НН1_18 НН1_22 НН1_19 НН1_20 НН1_17 НН1_21 НН1_23