Партія “Відродження” в Миколаївській обласній раді визначилася з керівником фракції – ним стане Олег Мудрак

01.12.2015
ee589265a0ad462c301bb1fdf8824363.i600x399x474

Партія “Відродження” в Миколаївській обласній раді визначилася з керівником своєї майбутньої фракції – ним стане досвідчений миколаївський політик Олег Мудрак.

Голова Миколаївської обласної організації партії “Відродження” народний депутат Артем Ільюк повідомив, що це рішення було прийнято одноголосно:

– Мені приємно, що відповідальність за роботу партії “Відродження” в обласній раді візьме саме Олег Мудрак. У нас з ним довга історія відносин, починали ми по різні сторони барикад з жорсткої конфронтації, але ті події, які переживає наша країна, змели з кожного політика наліт амбіцій, ілюзій, напускною бравадою. На жаль, багато миколаївських політики показали своє справжнє обличчя в самому страшному світі, почали ділити народ на своїх і чужих, хороших і поганих. Але у нас з Олегом Мудрак все стало з точністю до навпаки – ми змогли об’єднатися і почали працювати разом, щоб зберегти мир, об’єднати людей. Уміння шукати компроміси і вести діалог – це сильна сторона для політика, для депутата, і я впевнений, що Олег Іванович впорається з покладеними завданнями, і наша фракція в обласній раді буде успішно працювати на благо жителів усієї Миколаївської області.