Поки не буде збільшення реальних доходів громадян, підвищувати ціну на газ не можна, – нардеп Артем Ільюк

20.09.2018
RU6_8536

Поки не буде збільшення реальних доходів громадян, підвищувати ціну на газ не можна, переконаний народний депутат України, голова Миколаївської обласної організації партії «Відродження»  Артем Ільюк.

За його думкою мусить бути програма заходів для пом’якшення «тарифного удару».

– Я думаю, що в першу чергу потрібно розуміти, що будь-які партнерські відносини мають на увазі, що ми або разом набуваємо щось, або втрачаємо щось теж разом. Коли твої партнери говорять, що потрібно підвищувати ціни на газ для України, але при цьому не дають рішення як вижити в цій ситуації людям, то можна засумніватися, чи дійсно це партнерські відносини, або це гра в одні ворота. Тому, я вважаю, що в цій ситуації ми повинні вирішувати питання тільки виходячи з інтересів громадян України. Я вам скажу, що спілкуючись на своєму окрузі, а це Інгульський і Корабельний райони міста Миколаєва, я бачу багато проблем, які існують, і одна з найголовніших – підвищення цін на газ. Людей це дуже турбує, тому що вони платять шалені гроші, які вже в процентному співвідношенні глибоко загрузли в сімейному бюджеті, що це навіть десь стає катастрофічною сітуаціей. Я не знаю як переживуть люди ще одне підвищення, якщо влада не буде йти на якісь певні кроки, щоб зменшити це фінансовий тиск на наші сім’ї. Як один з варіантів, який я пропонував і відстоював тут у Верховній Раді – встановлення індівудульних газових лічильників. Нам вдалося домогтися, щоб Верховна Рада продовжила встановлення індивідуальних газових лічильників за рахунок монополістів до 2021 року і заборонила встановлення побудинкових лічильників без дозволу мешканців. І мені ще вдалося вибити суббвенцію з держбюджету на встановлення індивідуальних газових лічильників для миколаївців. Поки не буде індивідуальних газових лічильників, поки не будуть прийняті заходи для кожної сім’ї, як зберегти фінанси, поки не буде збільшення реальних доходів громадян – підвищувати ціну на газ не можна.

Так, зокрема, зусиллями народного депутата Верховна Рада продовжила встановлення індивідуальних газових лічильників за рахунок монополістів до 2021 року. Ще Артему Ільюку вдалося домогтися виділення субвенції з держбюджету на встановлення індивідуальних приладів обліку для миколаївців.