Програма «Моя школа» – іноваційний підхід до розвитку,– Владислав Невеселий

19.01.2019
2018-07-02 12.33.45 копия

Кілька років тому депутат Миколаївської обласної ради від фракції «Відродження» Владислав Невеселий разом зі своїм колегою Юрієм Кретом стали кураторами програми «Моя школа». Тоді вони по-новому підійшли до розподілу депутатських коштів.

Метою програми стало впровадження інноваційних освітніх практик і поліпшення умов навчання дітей в школах. Її суть полягає в тому, щоб саме в школах визначали свої потреби, писали проекти і висували їх на конкурс. За пару років депутати встигли реалізувати ряд проектів по установці відеокамер в школах, рекуператорів для правильного клімату в класах, створення відкритої бібліотеки і багато іншого.

– У 2018 році депутатських коштів не було. Але наше безмежне бажання допомогти нас не зупинило. Щоб програма продовжувала своє існування, народний депутат України, голова Миколаївської обласної організації партії «Відродження» Артем Іллюк підтримав нашу ініціативу по програмі «Моя школа». Йому вдалося залучити для наших з вами дітей, а це майбутнє нашої країни, кошти державної субвенції. Маючи таку підтримку ми готові і в майбутньому виступати єдиним механізмом на благо дітей і людей в цілому!

Так у Вознесенській ЗОШ №2 з’явилися нові одномісні парти, маркерні дошки, письмовий стіл для вчителів, а також спецстенкі для оформлення класу. А ось школу №3, за заявками директора і батьків обладнали камерами відеоспостереження, які їм настільки полюбилися, що вони хочуть докупити ще кілька камер. Крім відеокамер кабінет хімії обладнали стендами, маркерной дошкою, цифровою відеокамерою, проектором, а також високотехнологічним мікроскопом, який підключається до WiFi і може виводити картинку на екран монітора або через проектор на дошку. Це лише чатина тих проектів, які були профінонсовані і зроблені у рамках програми. Усього на різноманітні проекти було залучено близько 2 мільйонів гривень.

– Разом ми змогли зробити те, про що так довго мріяли і діти, і батьки, і вчителі з директорами. Наразі ми запускаємо цей проект не лише у Вознесенську. Ми будемо раді попрацювати і у Еланці, і у Доманівці, і у Южноукраїнську – у будь-якому районі. Наш проект «Моя школа» працює і буде працювати на городян, на їх запити. Ми не диктуємо свої правила, лише тільки жителі вирішують, що хочуть бачити в своїх школах. Ми впровадили новий метод розподілу депутатських коштів – не вказівки згори, а за заявками людей. І найголовніше в нашій роботі – прозорість.