Щоб приватизувати «Зорю», необхідно прибрати мене з округу №128, – нардеп Артем Ільюк

17.10.2018
111_2

Прихований процес приватизації державного підприємства «Зоря» – «Машпроект» вже розпочато.

Про це народний депутат України, голова Миколаївської обласної організації партії «Відродження» Артем Ільюк розповів в ефірі передачі «Добрий вечір» на телеканалі Ніс-ТВ, повідомляють в прес-службі парламентарія.

На думку депутата, займатися цією справою буде колишній директор «Зорі» Андрій Хоменко, який і виступить можливим опонентом на №128 окрузі на майбутніх парламентських виборах в 2019 році.

– У мене є інформація про те, на кого поставила влада. Я думаю, що цю людину ми найближчим часом побачимо в Миколаєві. Це Андрій Хоменко, колишній керівник «Зорі» – «Машпроект». Питання (модернізація газотранспортної системи, – прим.), Яким він займається – це те, чого домігся не він, а заводчани. Саме з ними ми подавали цей проект прем’єр-міністру і президенту ще кілька років тому, ми збирали підписи для того, щоб «Зоря» приймала участь в модернізації газотранспортної системи. А зараз про це згадали і був виграний тендер. Це дуже добре і я сподіваюся, що ці гроші таки зайдуть на підприємство. Але вже були спроби приватизації і були спроби внести це питання в сесійний зал Верховної Ради, щоб прибрати «Зорю» зі списку неприватизаційного, але не вийшло. Ми зібрали більше 4 тисяч підписів і на сьогоднішній день це питання заблокований. Зрозуміло, що під президентські вибори ніхто цього (приватизувати, прим.) Робити не буде, але прихований процес вже розпочато і на авансцені Миколаєва будуть з’являтися люди, які під хорошими гаслами починатимуть отримувати довіру миколаївців, щоб за спинами заводчан приватизувати миколаївські підприємства.

Артем Ільюк заявив, що він відстоював і відстоює інтереси заводчан, а тому, поки він буде народним депутатом, ніякої приватизації, яка буде проходити за спинами у працівником «Зорі», не буде.

– Що потрібно зробити, щоб приватизувати «Зорю» – прибрати Артема Ільюка, тобто мене, з округу №128, а це Інгульський і Корабельний райони. Для цього потрібно виставити сильного кандидата, зміцнити його ще якимось кандидатом, якого назвуть опозиційним, щоб відтягнути голоси. Така мета у влади, а тому зараз буде впроваджуватися Хоменко, який і буде грати ключову роль. Він представник газівників, представник президентської команди, який, можливо, піде самовисуванцем. Він буде грати роль месії, а потім брати участь в підготовці підприємства до приватизації.

Нардеп також зазначив, що один раз гроші вже пройшли повз підприємства і було втрачено багато часу. Однак на «Зорі» є ще більш суттєва проблема – цінні фахівці, які залишають свої робочі місця в пошуках кращого життя, але, на жаль, ніхто, навіть керівництво підприємства, не звертає на це увагу.