У Корабельному районі нардеп Ільюк встановив новий дитячий майданчик: «Завжди радий підтримувати ініціативи миколаївців»

25.09.2018
index-3-700x467

У суботу, 22 вересня, в одному з дворів багатоповерхівок в Корабельному районі пройшло справжнє свято для діток та їхніх батьків – там відкрили нову ігрову площадку.

Жителі довколишніх будинків кілька десятків років задовольнялися однієї старої іржавої дитячою гіркою і гойдалками, які батьки встановили своїми силами. Дізнавшись про таку проблему майданчиком зайнявся народний депутат України, голова Миколаївської обласної організації партії «Відродження» Артем Ільюк.

index-4-700x467

Комфорт і затишок в місті як для дорослих, так і для дітей – першочергові завдання, а тому завдяки ініціативі Артема Ільюк в Корабельному та Інгульскому районах Миколаєва вже не перший рік з’являються нові сучасні дитячі майданчики зі спортивними елементами.

За словами Артема Ільюк, місцеві жителі одними з перших проявили ініціативу і звернулися до нього з проханням установки дитячого майданчика у дворі багатоповерхівок.

– Уже сотні майданчиків нам вдалося встановити в місті. Я з радістю відгукнувся на прохання мешканців прилеглих будинків. Таким чином я вирішив провести свою літню відпустку – подарувати діткам шматочок гарного настрою. Дитячий сміх надихає мене на подальший розвиток, а подяку їх батьків, бабусь і дідусів допомагає мені рухатися далі, – розповів парламентарій.

index-6-700x467

Народний депутат впевнений: якщо міська влада прислухається до нього і створить загальноміську програму облагороджування дворів в Миколаєві, проблема з ними вирішиться комплексно і дуже швидко. Поки ж у Артема Ільюк на руках близько двохсот заявок на встановлення дитячих майданчиків.

– Заявки на майданчики як надходили, так і надходять. Дуже шкода, що міська влада не приділяють цьому питанню належної уваги. Черга на майданчики велика, в порядку черги ми рухаємося, хоч і не такими темпами, як хотілося б. Але я завжди радий підтримувати ініціативи місцевих жителів. Дуже часто я пропоную, щоб такі програми були общегородскими. Щоб місто в особі влади, прийнявши один раз рішення, виділив фінансування і робив би у дворах майданчики. Я сподіваюся, що коли ми прийдемо до влади, то зробимо це дуже швидко, – повідомив Ільюк.

index-5-700x467

Крім урочистого відкриття майданчика, діток чекала святкова програма з улюбленими героями з мультфільмів. Дітвора також не залишилася без смачних подарунків, а разом з ними – незабутніми враженнями від свята і радістю від нової ігрової площадки.

index-7-700x467