У Корабельному районі пройшла масштабна ярмарок «Зустрічай весну з Артемом Ільюком»

12.03.2019
DSC_0634

У суботу, 9 березня, на площі біля Палацу культури «Металург», що в Корабельному районі, пройшли народні гуляння «Зустрічай весну з Артемом Ільюком».

Кілька тисяч людей відвідали масштабний ярмарок. І дорослі, і діти їли плов, млинці, пили каву, чай і глінтвейн, брали участь в конкурсах і вигравали цінні призи. Крім того, на заході пройшло кілька майстер-класів, а всі бажаючі могли взяти участь у розіграші новенького смартфона.

На ярмарку миколаївці не втрачали можливості зробити фото на пам’ять з народним депутатом Артемом Ільюком, а разом з тим обговорити з ним нагальні міські питання. Зі сцени парламентарій привітав усіх жінок з минулим Міжнародним жіночим днем, а всіх миколаївців – з довгоочікуваним настанням весни.

«Я дуже радий, що сьогодні всі разом ми зустрічаємо весну! Після чудового свята Восьмого березня у нас з’явилася чудова нагода зібратися разом і відзначити прихід весни. А я ще раз хочу приєднається до поздоровлень наших милих дам, дівчат, мам, дружин і дочок! Нехай у нас у всіх все буде добре. Посміхайтеся, радійте нас, надихайте! А ми будемо працювати для вас, для нашого міста, для нашої країни », – зазначив голова обласної організації партії« Відродження» нардеп Ільюк.

Крім того, Артем Ільюк висловив надію, що проведення таких ярмарків в Миколаєві стане доброю традицією всього міста.

DSC_0367 DSC_0554 DSC_0595_1 DSC_0634