Вознесенськ може стати містом, в якому запустять пілотний проект програми депутата Невеселого з безпеки на дорогах

24.10.2018
2018-10-25 17.07.41

Безпека на дорогах області – таку мету поставив собі депутат Миколаївської обласної ради від фракції «Відродження» Владислав Невеселий. Уже кілька місяців триває робота над розробкою програми безпеки на дорогах, проте для початку необхідно запустити пілотний проект. На думку депутата, саме Вознесенськ може стати таким містом, який першим включиться в цю програму.

Про це в ефірі передачі «Добрий вечір» на телеканалі НІС-ТВ розповів Владислав Невеселий.

За словами депутата, програму приймати необхідно саме зараз, тому що відкладаючи її на наступний рік, вона може просто не заробити.

– Програма вже є, ми її зараз допрацьовуємо. Незабаром вона буде надана всім членам робочої групи, щоб подивитися і внести корективи. Ми плануємо її запустити на довгострокову перспективу, тому що за рік ми не встигнемо зробити все, хіба що лише частина. Ми її запускаємо відразу без фінансування, тому що в цьому році грошей ніхто не дасть, а вона повинна прийматися з якимись цифрами, але якщо ми будемо чекати, то її просто не приймуть. Ми хочемо, щоб на сесії її прийняли, а потім вже вносити корективи і фінансування.

Владислав Невеселий зазначив, що подібна програма буде прийнята і на державному рівні. В рамках цієї програми Миколаївська область може отримати фінансування для реалізації своїх проектів з безпеки. Він також додав, що хотів би запустити пілотний проект саме в Вознесенську.

– У програму з безпеки входять знаки, відеоспостереження, розмітка на пішохідних переходах, тому що це проблема в нашому регіоні. Але навіть в межах міста на це потрібен час і інтерес міської влади. Я б хотів, щоб Вознесенськ взяли як місто для пілотного проекту. Я буду на цьому наполягати і звертатися для цього.