Ви несете добро людям, – нардеп Ільюк привітав працівників соцсфери з професійним святом

04.11.2018
НН_2

Щорічно в Україні в першу неділю листопада відзначають день соціального працівника. В цьому році жереб випав на 4 листопада. У кожному районі міста Миколаєва є відділення міського територіального центру соціального обслуговування.

Привітати працівників відділення в Корабельному районі приїхав народний депутат України, голова Миколаївської обласної організації партії «Відродження» Артем Ільюк.

НН_1

– Робота з людьми – одна з найскладніших. Ви дбаєте про людей, як про найрідніших, вам не чужі проблеми інших людей. Ваша праця неможливо переоцінити. Я бажаю вам, щоб все, що ви робите для людей, все тепло, яке ви вкладаєте в свою роботу, повернулося до вас сторицею.

НН_11 НН_3

Артем Ільюк вручив керівництву відділення подяку, а також зазначив, що він і надалі націлений на спільну роботу.

– Ми з вами намітили ряд планів, які, я сподіваюся, ми втілимо в наступному році і покращимо матеріальне забезпечення вашого центру. Я сподіваюся, що завдяки вам, тим, хто несе добро людям, і завдяки моїй роботі ми зможемо поліпшити і ситуацію в місті, і ваше життя в першу чергу. Ваша професія повинна бути належним чином оцінена містом. Велике вам дякую!

НН_5 НН_6 НН_10 НН_9 НН_4