Викладачі вознесенських ПТУ пікетом “вибили” свою зарплату у казначейства

05.02.2016
12670198_211089195906207_7307862769349679873_n

Кілька годин трудові колективи ПТУ простояли біля будівлі казначейства з вимогою виплатити їм належну зарплату. У ситуацію втрутився депутат обласної ради від партії “Відродження” Владислав Невеселий, він разом з людьми розбирався в проблемі, а також звернувся через публічну соціальну мережу Фейсбук до губернатора Миколаївської області Вадима Мерікова з проханням вирішити це питання. Після спільних зусиль депутата облради і пікету педагогів ПТУ, людям почали приходити СМС з повідомленням про надходження грошей.
– Гроші прийшли людям на картки, – повідомляє Владислав Невеселий. – Ситуація вирішилася. Але яким способом? Виходить, що людям потрібно було промерзнути кілька годин на вулиці, щоб отримати зароблені гроші !? Я буду вимагати від керівництва казначейства пояснень причин затримки виплат, щоб подібне не повторилося в майбутньому.
Відзначимо, що незважаючи на те, що вчора Верховна Рада України прийняла поправки до бюджету, якими фінансування професійно-технічних училищ знову буде здійснюватися з Державного бюджету, вознесенські училища полегшення не відчули. Сьогодні конфлікт загострився і люди вийшли на пікет під будівлю держказначейства Вознесенського району. Депутат обласної ради від партії “Відродження” Владислав Невеселий, до якого керівники ПТУ зверталися неодноразово за допомогою, і зараз став на бік людей, разом з ними він вимагав у казначейства виплатити заробітні плати, і відзвітувати про причини затримки коштів.