Я не зупинюся поки ремонт не продовжиться, – депутат Невеселий зустрівся з керівництвом Укравтодору

20.07.2018
2018-07-31 13.43.24

Укравтодор зажадав від Служби автомобільних доріг в Миколаївській області пояснень, чому в Вознесенську припинився ремонт траси Н-24.

Таке звернення було відправлено в САД після зустрічі депутата Миколаївської обласної ради від фракції «Відродження» Владислава невеселі з виконуючим обов’язки директора Укравтодору Олександром Харченко.

– Ви знаєте, що в Вознесенську проблема з дорогами. Зараз саме той пік, коли необхідно діяти і приймати серйозні рішення, інакше наше місто залишиться без доріг взагалі. Я піднімав це поріс не раз. Я їздив і в Службу автомобільних доріг в Миколаївській області, я озвучував проблему на комісіях і сесіях обласної ради. Були зроблені спроби щось зробити, і навіть починалася робота, однак зараз через нестачу фінансування всі ремонтні роботи зупинилися. Дорога Н-24 в жахливому стані і воно буде погіршуватися з кожним днем ​​все більше і більше. Я не можу цього допустити. Розуміючи, що ситуація стоїть на місці і так буде тривати далі, я поїхав до Києва і провів зустріч з виконуючим обов’язки заступника начальника Укравтодору Олександром Харченко. Після нашої бесіди, в ході якої я розповів про ситуацію з дорогами в Вознесенську, він надіслав листа в САД в Миколаївській області, в якому зажадав завершить роботи на дорозі Н-24. Сподіваюся, що це буде останнім кроком, ремонт буде закінчено і в наступний раз ніхто не допустить цієї ситуації з дорогами в нашому місті. Я не зупинюся поки ремонт не продовжиться. Хочу подякувати всім, хто не залишається осторонь від цієї проблеми. Упевнений, що тільки спільними зусиллями ми доб’ємося потрібного результату.

У зверненні Олександра Харченко до САД в Миколаївській області він зажадав дати інформацію про фактичний стан дороги та обсяги руйнувань на ній, про дорожні роботи, які були виконані з початку року, про заплановані роботи, а також щоденний графік робіт по ліквідації руйнувань дорожнього покриття.