Я сподіваюся, що Антикорупційний суд стане тією платформою, навколо якої в подальшому буде вибудувана вся судова система України, – Артем Ільюк

15.06.2018
ильюк_1

7 червня Верховна Рада України прийняла закон про Вищу антикорупційному суді, буде розглядати справи проти топ-коррупіцонеров, підслідні НАБУ.

Народний депутат України, голова Миколаївської обласної організації партії «Відродження» Артем Ільюк сподівається, що Антикорупційний суд стане тією платформою, навколо якої в подальшому буде вибудувана вся судова система України.

Таку думку він висловив в ефірі передачі «Добрий вечір» на ТРК «НІС-ТВ».

– Дуже багато питань було навколо створення Антикорупційного суду і я, як член комітету по боротьбі з корупцією, мав безпосереднє відношення і бачив все на власні очі. Ті критерії, які висувалися депутатами різних фракцій різних партій, мали якісь плюси і якісь мінуси. Обговорення було дуже великим, майже дві тисячі поправок, кілька днів розглядали законопроект. Підсумок – 315 голосів, конституційна більшість, яка підтримала цей закон і президент його підписав. Я вважаю, що це перший крок, який показує достатню кількість людей, які розуміють, що подальшу боротьбу з корупцією потрібно вести більш потужно і більш агресивно по відношенню до всіх тих, хто порушує закон. Я сподіваюся, що Антикорупційний суд стане тією платформою, тією базою, навколо якої в подальшому буде вибудувана вся судова система України, тому що не може бути, що лише один суд антикорупційний. А решта що? Якийсь дисбаланс відбувається навіть в голові у простих обивателів. Я сподіваюся, що це буде той майданчик, та платформа, яка дасть впевненість українцям, що суд може бути неупередженим, з європейським підходом, коли буква закону поважається і однієї, і іншої стороною.