Жителі Корабельного і Інгульського районів готові вийти на мітинг, якщо міські депутати затягнуть питання по установці безкоштовних індивідуальних газових лічильників

02.05.2018
DSC_0039

Близько півсотні жителів Корабельного і Інгульського районів зібралися на зустріч з народним депутатом України, керівником обласної організації партії «Відродження» Артем Ільюк. На зустрічі миколаївці зібрали підписи під зверненням до депутатів Миколаївської міської ради та заявили, що вийдуть на мітинги, якщо представники їх інтересів не проголосують за необхідне перерозподіл грошей.

Артем Ільюк розповів жителям свого округу, що сума держсубвенції, яку він привернув до міста – найбільша з усіх, які тільки були в Миколаєві, але зараз залишок грошей, а це близько 10 мільйонів гривень, до сих пір не переведений на рахунки Департаменту ЖКГ. Депутати Миколаївської міської ради з січня 2018 ігнорують це питання, а тому мешканці двох округів ніяк не можуть отримати довгоочікувані безкоштовні індивідуальні газові лічильники.

– Установка побудинкових лічильників газовими монополістами вже призвела до того, що миколаївці оплачують рахунки, які в рази більше ніж ті, які б вони платили за наявності індивідуальних лічильників. Та робота, яку ми з вами почали, показала всій Україні, що ми можемо на прикладі Миколаєва дати поштовх до захисту прав кожного українця. Завдяки вам і моєму представництву у Верховній Раді ми разом змогли домогтися газової програми, яку продовжили до 2021 року, мені вдалося залучити в місто більше 10 мільйонів гривень на установку безкоштовних індивідуальних газових лічильників, була введена заборона на установку побудинкових лічильників без згоди всіх мешканців будинку. Була проведена колосальна робота. А зараз якась група людей, яка називає себе депутатами міської ради, саботує цю справу і блокує повністю установку індивідуальних лічильників. Такої суми субвенції в Миколаєві ще не було! Але депутати, які представляють кожного з вас в округах, замість роботи на благо городян займаються політикою, приміряють крісло мера, секретаря міськради. А потрібно всього лише сісти і проголосувати. Я звернувся до кожного депутата, де зажадав проголосувати за наш з вами питання – результату немає.

DSC_0007

Вислухавши Артема Ільюка, мешканці будинків звернулися до депутатів Миколаївської міської ради, де в терміновому порядку зажадали проголосувати за переказ грошей в Департамент ЖКГ, а також наполягли, щоб депутати «нарешті зайнялися своєю роботою і перестали мучити людей».

– Ми, жителі Корабельного і Інгульського районів Миколаєва, звертаємося до депутатів Миколаївської міської ради. Ми вже четвертий місяць чекаємо, поки міські депутати проголосують за питання повернення з бюджету міста на рахунки Департаменту ЖКГ майже 10 мільйонів гривень для установки безкоштовних індивідуальних газових лічильників.

На багато наших будинку газовики встановили загальнобудинкові лічильники і тепер ми, жителі цих будинків, змушені платити непомірні рахунки за газ, який ми практично не споживаємо. Ми хочемо індивідуального обліку. Кожен повинен платити за себе!

Ми вимагаємо, щоб депутати Миколаївської міської ради нарешті зайнялися своєю роботою – представили інтереси жителів міста. Ви місцева влада, обрана нами – миколаївцями, і ми чекаємо від вас реальної підтримки у вирішенні наших проблем, а не створення штучних перешкод.

Як можна мучити людей тоді, коли виділені кошти з державного бюджету і гроші в місті є, а ви просто повинні дати дозвіл для їх використання. Можна зрозуміти, коли від міської влади немає допомоги у вирішенні наших проблем через брак коштів, але гроші для наших газових лічильників є і не допомогти людям в цій ситуації – це злочин.

Вимагаємо розглянути на найближчій сесії міськради цей, життєво важливий для нас, питання, проголосувати і дати можливість Департаменту ЖКГ продовжити, розпочату в 2017 році, ініціативу Артема Іллюк по установці в кожній квартирі наших будинків безкоштовні індивідуальні газові лічильники!

DSC_0030

Жителі Інгульського і Корабельного районів заявили, що, якщо депутати не проголосують за питання по лічильникам, то вони вийдуть на мітинги перед міськрадою і вимагатимуть негайного ухвалення рішення.

– Завдяки Артему Ільюку ми можемо отримати лічильники і він би давним давно зробив все, якби йому дозволили. Жоден депутат міськради навіть не ворушиться. Ми готові їхати на мітинги, ми готові підтримати народного депутата, весь наш будинок це зробить. У нас приїжджали ставити побудинкових лічильник дев’ять разів, але ми відстояли свої інтереси і не дали їм це зробити. Ми чекаємо індивідуальний лічильник і віримо, що він у нас буде, – заявила мешканка будинку по вулиці Авангардній.

DSC_0072

Народний депутат підтримав прагнення жителів відстояти свої інтереси і заявив, що надасть автобуси і разом з ними вийде на мітинги, щоб міські депутати не змогли піти від своїх прямих обов’язків і врешті-решт проголосували за перерозподіл близько 10 мільйонів гривень.

– Представники півсотні будинків вже підписали звернення до міськради про те, щоб депутати прийняли рішення і перерозподілили гроші на установку індивідуальних лічильників з тієї субвенції, яку я привів до Миколаєва. Ця вимога не тільки моя, а й жителів мого округу – Корабельного і Інгульського районів. Якщо ця вимога не буде виконана, ми вийдемо на мітинг і будемо вимагати від сесії міськради підтримки нашого питання! Разом ми доб’ємося результату! Жоден депутат не уникне відповідальності!

DSC_0009 DSC_0064 DSC_0031