Звернення народного депутата України, лідера миколаївської обласної організації партії «Відродження» Артем Ільюк до Міністра інфраструктури України

02.02.2016
Ільюк

Міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський ще кілька тижнів тому заявив про своє бажання подати у відставку. Тим не менш, міністр – це політична посада, і не можна допустити ігнорування і перекладання своїх обов’язків, поки Верховна Рада не проголосує і не припинить обов’язки міністра.
У зв’язку з тим, що Фонд держмайна заявив про намір віддати на приватизацію спеціалізований морський порт «Октябрськ», і в результаті сумнівного конкурсу керівником цього підприємства може стати “варяг”, далекий від розуміння Миколаєва та трудового колективу, я звертаюся до Міністра інфраструктури Андрію Пивоварський із закликом не ухвалювати необдуманих рішень.
Я, як народний депутат України, обраний в місті Миколаєві, захищаю інтереси тільки людей, і в даному випадку трудового колективу порту “Октябрськ”. Я не встаю на бік ні нинішнього керівника, ні того, хто нібито пройшов відбір конкурсної комісії. Але у зв’язку з тим, що трудовий колектив не підтримує таку зміну керівництва, і має підстави вважати, що результати конкурсної комісії не об’єктивні, то таке рішення може призвести до серйозних негативних наслідків як для самого поки ще державного підприємства, так і для Миколаєва, і для всієї України.
Я звертаюся до Андрій Пивоварський. Зверніть свою увагу на події, що відбуваються в спецпорті “Октябрськ”, почуйте людей, не приймайте необдуманих рішень і не підписуйте сумбурні призначення. Навіть якщо ви маєте намір піти, на кону доля спеціалізованого порту, можна сказати, безпеки країни, а також сотні людей, фахівців, які щоденною справжньою працею забезпечують прибутковість підприємства, податки для країни, а також цей порт може зіграти не останню роль у обороноздатності України в цей небезпечний період.